Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 4 im. Stanisława Wyspiańskiego w Oświęcimiu

ul. Śniadeckiego 26, 32-602 Oświęcim tel. 33-84-22-124 fax: 338422124 e-mail: sp4_oswiecim@poczta.onet.pl

bip small


dolacz-do-nas-na-facebooku
fakty4-na-facebooku

sti lewy baner

Spotkania wigilijne 2018
21-12-2018

Część I

 W ostatnim tygodniu przed przerwą świąteczną uczniowie wszystkich klas spotkali się, aby wspólnie spędzić cudowne chwile podczas klasowych Wigilii. Na szkolnych ławkach pojawił się biały obrus, opłatek i szopka. Był to czas szczerych życzeń, przebaczenia, podania dłoni. Podczas wspólnego śpiewania kolęd i pastorałek czuć było prawdziwy świąteczny klimat.

„Jest w moim kraju zwyczaj, że w dzień wigilijny,

Przy wzejściu pierwszej gwiazdy wieczornej na niebie,

Ludzie gniazda wspólnego łamią chleb biblijny,

Najtkliwsze przekazując uczucia w tym chlebie".

Cyprian Kamil Norwid

O świątecznych życzeniach dla Dyrekcji, nauczycieli i wszystkich pracowników naszej szkoły pamiętał Samorząd Uczniowski, wręczając własnoręcznie wykonane świąteczne upominki.

Jak co roku szkoła otrzymała mnóstwo kartek ze świątecznymi życzeniami od władz miasta, zaprzyjaźnionych szkół i instytucji. Pani Dyrektor Joanna Kuźma również w imieniu całego grona pedagogicznego i pracowników życzyła wszystkim pięknych świąt, cudownej rodzinnej atmosfery przy choince oraz błogosławieństwa Bożej Dzieciny.

ul. Śniadeckiego 26, 32-602 Oświęcim
tel. 33-84-22-124 fax: 338422124
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.