Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 4 im. Stanisława Wyspiańskiego w Oświęcimiu

ul. Śniadeckiego 26, 32-602 Oświęcim tel. 33-84-22-124 fax: 338422124 e-mail: sp4_oswiecim@poczta.onet.pl

bip small


dolacz-do-nas-na-facebooku
fakty4-na-facebooku

sti lewy baner

Certyfikat "Gang Słodziaków"
14-12-2018

certyfikat1

 

 

 

Szanowni Państwo!

W imieniu Organizatora i Fundatora konkursu Szkolne Przygody Gangu Słodziaków serdecznie dziękujemy za wielkie zaangażowanie w całą naszą akcję promującą czytelnictwo wśród najmłodszych uczniów szkół podstawowych. Znaleźliście się Państwo w gronie ponad 5000 nauczycieli, którzy aktywnie wykorzystali w zajęciach edukacji wczesnoszkolnej motywację do nauki czytania, jaką dla maluchów stanowi zachęta bohaterów Gangu Słodziaków.

W uznaniu dla Państwa pracy włożonej w udział w konkursie, przekazujemy na Państwa ręce certyfikat.

Jeszcze raz serdecznie dziękujemy za zachęcanie razem z Gangiem Słodziaków do aktywnego czytania. Mamy nadzieję, że akcja wpłynęła pozytywnie na rozwój pasji do czytania i zachęci Państwa uczniów do kontynuowania nawyków, które zostały wyrobione w trakcie trwania konkursu „Szkolne Przygody Gangu Słodziaków".
Z wyrazami szacunku,
Biuro Konkursu „Szkolne Przygody Gangu Słodziaków"

ul. Śniadeckiego 26, 32-602 Oświęcim
tel. 33-84-22-124 fax: 338422124
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.