Warsztaty plastyczne w 3b i 4c
10-12-2018

Warsztaty plastyczno-techniczne w klasie 4c związane z akcją „Robimy za Anioły” są stałym wydarzeniem w życiu klasy. Jak zwykle w grudniu, w ciepłej, przedświątecznej atmosferze, wychowawca, rodzice i uczniowie przygotowali prześliczne bombki z płatków kosmetycznych, zabawne kartki świąteczne oraz mydełka w różnych kolorach i o ciekawych zapachach. Uczniowie wykazali się ogromną cierpliwością i starannością w przygotowaniu poszczególnych ozdób, które zostały przeznaczone na świąteczny kiermasz charytatywny. Zajęcia po raz kolejny poprowadziła pani Marta Babiuch- mama uczennicy naszej szkoły.

Zobacz W związku z organizowaną w szkole akcją „Robimy za anioły" w klasie 3b po raz kolejny odbyły się warsztaty plastyczno- techniczne. Dzieci wraz ze swoimi rodzicami oczywiście pod fachowym okiem pani Marty – mamy jednej z uczennic, wykonały piękne bombki unicorn oraz reniferki z niespodzianką, które w zeszył roku cieszyły się tak dużym zainteresowaniem. Zajęcia przebiegły w radosnej atmosferze, a powstałe ozdoby zostały przeznaczone na świąteczny kiermasz charytatywny, z czego jesteśmy bardzo zadowoleni.