Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 4 im. Stanisława Wyspiańskiego w Oświęcimiu

ul. Śniadeckiego 26, 32-602 Oświęcim tel. 33-84-22-124 fax: 338422124 e-mail: sp4_oswiecim@poczta.onet.pl

bip small


dolacz-do-nas-na-facebooku
fakty4-na-facebooku

sti lewy baner

Każdy może okazać serce.
29-11-2018

serca        Drodzy uczniowie, rodzice, nauczyciele, przyjaciele szkoły.

W szkole pojawił się plakat akcji "Dzieciaki dają pluszaki". To zbiórka NOWYCH pluszaków, które trafią do szpitala i karetek, by rozweselać maluchy w trudnych chwilach. Nowe - to bardzo ważne- pluszaki można przynosić DO SEKRETARIATU, później przekażemy je organizatorom akcji.

Na Wasze dobre serca zawsze można liczyć. Liczymy i tym razem.

misie

ul. Śniadeckiego 26, 32-602 Oświęcim
tel. 33-84-22-124 fax: 338422124
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym.iany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem