Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 4 im. Stanisława Wyspiańskiego w Oświęcimiu

ul. Śniadeckiego 26, 32-602 Oświęcim tel. 33-84-22-124 fax: 338422124 e-mail: sp4_oswiecim@poczta.onet.pl

bip small


dolacz-do-nas-na-facebooku
fakty4-na-facebooku

sti lewy baner

Gang Słodziaków
29-10-2018

W ramach akcji „Gang słodziaków" uczniowie klasy 1b uczestniczyli w Dniu Głośnego Czytania. W jego ramach nauczyciel oraz chętne dzieci odczytywały poszczególne rozdziały książki Renaty Piątkowskiej „Gang Słodziaków". Uczniowie opowiadali własnymi słowami poznane historie, ilustrowali ulubione Słodziaki, a także wykonywali prace na konkurs przedstawiające dalsze przygody małych bohaterów. Tego samego dnia zorganizowano w klasie również Dzień Słodziaka - dzieci przyniosły do szkoły swoje własne maskotki. Uczniowie zostali zachęceni przez wychowawcę oraz panią bibliotekarkę do korzystania z księgozbioru biblioteki, a w szczególności do czytania innych pozycji autorki „Gangu Słodziaków". Relacja z Dnia Głośnego Czytania pojawi się na portalu www.kulturalnypowiat.pl a także w Szkolnej Telewizji Fakty Czwórki.

ul. Śniadeckiego 26, 32-602 Oświęcim
tel. 33-84-22-124 fax: 338422124
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym.iany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem