Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 4 im. Stanisława Wyspiańskiego w Oświęcimiu

ul. Śniadeckiego 26, 32-602 Oświęcim tel. 33-84-22-124 fax: 338422124 e-mail: sp4_oswiecim@poczta.onet.pl

bip small


dolacz-do-nas-na-facebooku
fakty4-na-facebooku

sti lewy baner

Dzień Głośnego Czytania
23-10-2018

23 X klasy III zorganizowały Dzień Głośnego Czytania. Lekturą była książka Renaty Piątkowskiej "Co się stanie na leśnej polanie czyli wesołe przygody Gangu Słodziaków". Na spotkanie zaproszono gości – panią bibliotekarkę wraz z Klubem Czytelnika, która zachęciła uczniów do udziału w tej akcji oraz panią pielęgniarkę, która przeczytała fragment książki i opowiedziała o swojej pracy. Przypomniane zostały podstawowe zasady udzielania pierwszej pomocy, numery alarmowe, zasady rozmowy z dyspozytorem, układanie poszkodowanego w pozycji bocznej-bezpiecznej oraz wykonywanie resuscytacji krążeniowo - oddechowej na fantomie. Nie była to nowość dla uczniów, gdyż nasza szkoła bierze udział w programie WOŚP "Ratujemy i uczymy ratować". Trzecioklasiści rozwiązywali krzyżówki i rebusy związane z opieką nad chorymi. Na zakończenie pani bibliotekarka zachęciła dzieci do czytania książek związanych z omawianym tematem. W zajęciach uczestniczyło 36 uczniów. zobacz

ul. Śniadeckiego 26, 32-602 Oświęcim
tel. 33-84-22-124 fax: 338422124
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.