Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 4 im. Stanisława Wyspiańskiego w Oświęcimiu

ul. Śniadeckiego 26, 32-602 Oświęcim tel. 33-84-22-124 fax: 338422124 e-mail: sp4_oswiecim@poczta.onet.pl

bip small


dolacz-do-nas-na-facebooku
fakty4-na-facebooku

sti lewy baner

Światowy Dzień Zwierząt 2018
04-10-2018

Światowy Dzień Zwierząt (ang. World Animal Day) – to święto obchodzone corocznie 4 października, w dzień wspominania w Kościele powszechnym św. Franciszka z Asyżu-patrona zwierząt, ekologów i ekologii. W naszej szkole, w tym dniu, klasa VIIIb zorganizowała kiermasz charytatywny, z którego dochód został przeznaczony na potrzeby zwierząt ze schroniska OTOZ Animals w Oświęcimiu. Oprócz tego, prowadzona była zbiórka rzeczy potrzebnych zwierzakom ze schroniska. Zakończeniem akcji będzie dyskoteka, która odbędzie się 11 października. Dochód z niej zasili wcześniejszą zbiórkę. Już teraz bardzo dziękujemy wszystkim darczyńcom, którzy bardzo wsparli akcję i jak zwykle wykazali się niezwykłą hojnością, przynosząc niezliczoną ilość karmy, środków czystości, preparatów do pielęgnacji zwierząt, zabawek dla zwierząt,

Nadmieniamy, że do akcji włączyli się, oprócz uczniów, wszyscy członkowie naszej szkoły na czele z Dyrekcją, nauczycielami i pracownikami szkoły.

WIELKIE DZIĘKI !!!

ul. Śniadeckiego 26, 32-602 Oświęcim
tel. 33-84-22-124 fax: 338422124
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.