Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 4 im. Stanisława Wyspiańskiego w Oświęcimiu

ul. Śniadeckiego 26, 32-602 Oświęcim tel. 33-84-22-124 fax: 338422124 e-mail: sp4_oswiecim@poczta.onet.pl

bip small


dolacz-do-nas-na-facebooku
fakty4-na-facebooku

sti lewy baner

Biblioteka w pudełku
15-06-2018

W ciągu drugiego okresu cztery klasy - kl. 1a, 2b, 3c i 3d, wzięły udział w akcji Biblioteka w pudełku. Jej organizatorem była Miejska Biblioteka Publiczna. W jej ramach klasy te otrzymały pudełka z nowościami czytelniczymi dla dzieci. Funkcjonowały ono jako klasowe biblioteczki. Koordynatorami akcji byli nauczyciele wychowawcy, którzy udostępniali i odbierali książki dzieciom, zachęcali do ich czytania oraz systematycznego korzystania z biblioteczki. Uczniowie byli zainteresowani tą akcją, chętnie wypożyczali tytuły polecane przez rówieśników, rysowali bohaterów oraz dekorowali nimi pudełko-biblioteczkę. Dzięki tej akcji wzrosło zainteresowanie dzieci książkami współczesnych polskich autorów, dzieci rozwijały takie cechy jak terminowość, sumienność, staranność i odpowiedzialność na powierzone mienie. Wypożyczenia z klasowych biblioteczek zostały doliczone uczniom do statystyki biblioteki szkolnej.

ul. Śniadeckiego 26, 32-602 Oświęcim
tel. 33-84-22-124 fax: 338422124
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.