Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 4 im. Stanisława Wyspiańskiego w Oświęcimiu

ul. Śniadeckiego 26, 32-602 Oświęcim tel. 33-84-22-124 fax: 338422124 e-mail: sp4_oswiecim@poczta.onet.pl

bip small


dolacz-do-nas-na-facebooku
fakty4-na-facebooku

sti lewy baner

Klasy 7 z wizytą w Zespole Szkół Towarzystwa Salezjańskiego
29-05-2018

W ramach realizowanego w klasach VII przedmiotu doradztwo zawodowe, uczniowie klas VII z wychowawcami odwiedzili we wtorek, 29 maja, Zespół Szkół Towarzystwa Salezjańskiego. Na miejscu mieli okazję zapoznać się z ofertą technikum i szkoły branżowej I stopnia, które kształcą w zawodach: technik technologii drewna, technik mechanik (ślusarz, spawacz, operator obrabiarek skrawających, monter maszyn i urządzeń, technik pojazdów samochodowych (mechanik pojazdów samochodowych. elektromechanik pojazdów samochodowych). Uczniowie zobaczyli m.in. kuźnię, stolarnię, pracownię mechaników samochodowych, ślusarnię, pomieszczenia, w których wykonuje się prace spawalnicze i obróbki skrawaniem. Najbardziej odważni próbowali swoich sił odbywając pod okiem instruktorów pierwszą lekcję z obróbki drewna przy użyciu struga, lekcję spawania, czy proste ćwiczenia z użyciem tokarki. Starsi koledzy i nauczyciele zachęcali naszych uczniów do wstąpienia w szeregi wychowanków Towarzystwa Salezjańskiego.

ul. Śniadeckiego 26, 32-602 Oświęcim
tel. 33-84-22-124 fax: 338422124
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym.iany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem