Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 4 im. Stanisława Wyspiańskiego w Oświęcimiu

ul. Śniadeckiego 26, 32-602 Oświęcim tel. 33-84-22-124 fax: 338422124 e-mail: sp4_oswiecim@poczta.onet.pl

bip small


dolacz-do-nas-na-facebooku
fakty4-na-facebooku

sti lewy baner

Święto matematyki
25-05-2018

Zobacz  25 maja w naszej szkole nauczyciele matematyki zorganizowali „Święto matematyki' po to, aby dać uczniom trochę odmiany w nauce oraz okazję do zaakcentowania tego, jak ważną rolę w życiu człowieka odgrywa matematyka. Udział w grach i zabawach matematycznych miał na celu pokazać, że matematyka może być przyjemna i może dawać radość. Na holu i górnym korytarzu naszej szkoły dominowała matematyka. Pojawiły się plakaty, galeria sławnych matematyków, zaszyfrowane zadania w postaci QR kodów, a wszystko po to, aby lepiej poznać i bardziej polubić królową nauk. W ramach Święta Matematyki wśród uczniów klas 4 wyłoniono mistrza tabliczki mnożenia, wśród uczniów klas 5 mistrza w obliczaniu pól figur, wśród uczniów klas 6 mistrza w obliczeniach procentowych, a wśród uczniów klas 7 mistrza w zadaniach dotyczących twierdzenia Pitagorasa. W ramach konkursu 79 uczniów z klas 4 - 7 zmierzyło się z zadaniami, które kształtowały umiejętność czytania tekstu matematycznego ze zrozumieniem. Po skrupulatnym podliczeniu punktów wyłoniono laureatów tego konkursu. Uczniowie chętnie w czasie przerw rozwiązywali wielką krzyżówkę matematyczną, zmierzyli się z układanką – tangramem oraz sudoku. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w zabawie matematycznej!

ul. Śniadeckiego 26, 32-602 Oświęcim
tel. 33-84-22-124 fax: 338422124
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym.iany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem