Scena czwórki
16-05-2018

Zobacz

"Wspaniałe są te dziewczyny. Wspaniałe, naprawdę. Żywiołowe, energiczne, pełne życia. Proszę nie przestawać z nimi pracować, bo tam czai się wielki potencjał!" Olivia Kasior, Aleksandra Kłusek, Aleksandra Knapik, Justyna Szołek i Maja Krasińska z klasy 4a zostały adresatkami tych miłych słów podczas eliminacji powiatowych Festiwalu Teatrów Dzieci i Młodzieży "Bajdurek" w Kętach. Kółko teatralne zaprezentowało przedstawienie pt. "One apple a day" - historię opowiedzianą z perspektywy jabłka, które zostało wplątane w porachunki pomiędzy piękną księżniczką, a złą wiedźmą. Autorkami pomysłu przedstawienia i scenariusza są p. Aneta Górska-Janusz wraz z dziewczynkami z kółka teatralnego. 16 maja utalentowane aktorki zaprezentowały przedstawienie w szkole przed własną publicznością, która również nie szczędziła im gratulacji. Mamy nadzieję na szybką reaktywację sił i rozpoczęcie pracy nad nowym spektaklem, bo jak mawiają mądrzy ludzie, takiego potencjału zmarnować nie wolno.