Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 4 im. Stanisława Wyspiańskiego w Oświęcimiu

ul. Śniadeckiego 26, 32-602 Oświęcim tel. 33-84-22-124 fax: 338422124 e-mail: sp4_oswiecim@poczta.onet.pl

bip small


dolacz-do-nas-na-facebooku
fakty4-na-facebooku

sti lewy baner

Śladami legend wielickiej kopalni
17-04-2018

17 kwietnia klasa 3c wyruszyła na wycieczkę, której celem było zwiedzanie podziemi Kopalni Soli „Wieliczka". Program łączył edukację z zabawą i aktywnym zwiedzaniem. Pozwolił uczniom na zapoznanie się z naukową wiedzą, ale i pomógł wypracować umiejętności pracy w grupie, rozwijając przy tym wyobraźnię i logiczne myślenie. W trakcie pobytu dzieci rozwiązywały rozmaite quizy, tropiły ślady Skarbnika, poznawały legendy oraz rywalizowały w konkurencjach związanych z dawnymi pracami górniczymi jak toczenie bałwana czy układanie z drewnianych belek solidnych kaszt. Uczniowie wędrowali trasą turystyczną z przewodnikiem. Na koniec otrzymali słodki poczęstunek oraz pamiątkowy dyplom dla wędrowców. zobacz

ul. Śniadeckiego 26, 32-602 Oświęcim
tel. 33-84-22-124 fax: 338422124
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym.iany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem