Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 4 im. Stanisława Wyspiańskiego w Oświęcimiu

ul. Śniadeckiego 26, 32-602 Oświęcim tel. 33-84-22-124 fax: 338422124 e-mail: sp4_oswiecim@poczta.onet.pl

bip small


dolacz-do-nas-na-facebooku
fakty4-na-facebooku

sti lewy baner

Kulig klas 5
01-03-2018

kuligMimo sporego mrozu, uzbrojeni w kubki termiczne i odpowiednią odzież uczniowie klas piątych wzięli udział we wspaniałej wycieczce w Wiśle. Czekały tam na nich konie zaprzęgnięte w sanie. Kulig pięknie ośnieżonym szlakiem wzbudzał zachwyt u dzieci i opiekunów. Przy góralskiej chacie, do której dotarli oczekiwało już rozpalone ognisko, kiełbaski i gorąca herbata. Zabawy na śniegu, pogawędki i podziwianie cudnych widoków wypełniły czas pobytu na wycieczce. Po posiłku wszyscy udali się w drogę powrotną. Zwieńczeniem kuligu był spacer uliczkami Wisły oraz zakup pamiątek i przepysznych oscypków.

ul. Śniadeckiego 26, 32-602 Oświęcim
tel. 33-84-22-124 fax: 338422124
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym.iany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem