Kulig klas 5
01-03-2018

kuligMimo sporego mrozu, uzbrojeni w kubki termiczne i odpowiednią odzież uczniowie klas piątych wzięli udział we wspaniałej wycieczce w Wiśle. Czekały tam na nich konie zaprzęgnięte w sanie. Kulig pięknie ośnieżonym szlakiem wzbudzał zachwyt u dzieci i opiekunów. Przy góralskiej chacie, do której dotarli oczekiwało już rozpalone ognisko, kiełbaski i gorąca herbata. Zabawy na śniegu, pogawędki i podziwianie cudnych widoków wypełniły czas pobytu na wycieczce. Po posiłku wszyscy udali się w drogę powrotną. Zwieńczeniem kuligu był spacer uliczkami Wisły oraz zakup pamiątek i przepysznych oscypków.