Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 4 im. Stanisława Wyspiańskiego w Oświęcimiu

ul. Śniadeckiego 26, 32-602 Oświęcim tel. 33-84-22-124 fax: 338422124 e-mail: sp4_oswiecim@poczta.onet.pl

bip small


dolacz-do-nas-na-facebooku
fakty4-na-facebooku

sti lewy baner

Puchar Prezydenta Miasta Oświęcim zdobyty
06-03-2018

puchar

 Drużyna uczniów klas szóstych w składzie: Igor Petruczenko, Jan Pieszko, Miłosz Sadkowski, Olga Tabak, Julia Palichleb i Michał Sordyl zdobyła I miejsce  w I międzyszkolnym Konkursie Matematyczno-Angielskim o Puchar Prezydenta Miasta Oświęcim organizowanym przez nauczycieli szkoły Podstawowej Nr 2. Uczniowie zmagali się z zadaniami matematyczno-angielskimi pracując indywidualnie i grupowo. Uczniowie musieli rozwiązać zadania tekstowe z matematyki, krzyżówkę w języku angielskim i wykonać praktyczne zadania związane z bryłami. Tu dużą rolę odgrywała wyobraźnia przestrzenna. Indywidualnie zwyciężył Igor Petruczenko, a pozostali uczniowie znaleźli się w pierwszej jedenastce. Gratulujemy zwycięzcom!  

ul. Śniadeckiego 26, 32-602 Oświęcim
tel. 33-84-22-124 fax: 338422124
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.