Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 4 im. Stanisława Wyspiańskiego w Oświęcimiu

ul. Śniadeckiego 26, 32-602 Oświęcim tel. 33-84-22-124 fax: 338422124 e-mail: sp4_oswiecim@poczta.onet.pl

bip small


dolacz-do-nas-na-facebooku
fakty4-na-facebooku

sti lewy baner

Akademia Pana Kleksa w 4c
03-01-2018

W czasie omawiania lektury "Akademia pana Kleksa" uczniowie klasy IV c mieli okazję poczuć się jak wychowankowie niezwykłego profesora, bowiem wzięli udział w lekcjach, jakie w swojej akademii prowadził profesor Ambroży Kleks. Była zatem lekcja kleksografii, przędzenia liter, leczenia chorych sprzętów, a także zajęcia z geografii. Ze wszystkim zadaniami uczniowie świetnie sobie poradzili i zasłużyli na największą nagrodę pana Kleksa, czyli kolorowe piegi. zobacz

ul. Śniadeckiego 26, 32-602 Oświęcim
tel. 33-84-22-124 fax: 338422124
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym.iany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem