Targi Edukacyjne
15-12-2017

Dnia 15 grudnia, klasy siódme wraz z opiekunami wybrały się do Powiatowego Zespołu nr 2 Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego i Technicznego, w którym odbywały się Powiatowe Targi Edukacyjne. Zostali oni zapoznani z ofertami szkół ponadpodstawowych mieszczących się w powiecie oświęcimskim. Uprzednio stworzone grupy, wraz z nieco starszymi oprowadzającymi, miały okazję wziąć udział w zajęciach z: TGPC (Technik grafiki i poligrafii cyfrowej), TTCH (Technika technologii chemicznej), a także przyjrzeć się bliżej młodzieży, z młodej służby mundurowej. Uczniowie z danych szkół, na własnoręcznie stworzonych stanowiskach rozdawali ulotki promujące swoje placówki, a zainteresowanym osobom, krótko przedstawiali zalety uczęszczania na dany kierunek. Obładowani kolorowymi broszurami, lecz zadowoleni uczniowie, wrócili w swoje dobrze znane progi.

Joanna Kiryluk kl.7b zobacz