Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 4 im. Stanisława Wyspiańskiego w Oświęcimiu

ul. Śniadeckiego 26, 32-602 Oświęcim tel. 33-84-22-124 fax: 338422124 e-mail: sp4_oswiecim@poczta.onet.pl

bip small


dolacz-do-nas-na-facebooku
fakty4-na-facebooku

sti lewy baner

Mikołaj w naszej szkole
06-12-2017

Mikołaj20176 grudnia nasza szkoła zrobiła się niezwykle kolorowa. Dominującym kolorem była czerwień. Uczniowie ubrani w mikołajkowe czapki i stroje wprowadzili prawdziwie świąteczną atmosferę. Dodatkową ozdobą były prace plastyczne z wizerunkami długo wyczekiwanego gościa czyli Mikołaja.  Jak co roku, przyjechał do nas wraz ze swoją świtą. Aniołki pomagały mu w rozdawaniu prezentów, a diabełki upominały tych, którzy napsocili coś w minionym roku. Niecodzienny gość odwiedził uczniów klas IV–VIII podczas zajęć lekcyjnych. Z uczniami klas młodszych spotkał się w sali gimnastycznej. Każda  klasa otrzymała słodką, „mikołajkową” paczkę i zrobiła sobie pamiątkowe zdjęcie. 

ul. Śniadeckiego 26, 32-602 Oświęcim
tel. 33-84-22-124 fax: 338422124
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym.iany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem