Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 4 im. Stanisława Wyspiańskiego w Oświęcimiu

ul. Śniadeckiego 26, 32-602 Oświęcim tel. 33-84-22-124 fax: 338422124 e-mail: sp4_oswiecim@poczta.onet.pl

bip small


dolacz-do-nas-na-facebooku
fakty4-na-facebooku

sti lewy baner

Walentynkowa dyskoteka
14-02-2019

W okazji walentynek odbyła się dyskoteka dla uczniów klas starszych, którą zorganizowała klasa 8b. Wszyscy wystrojeni i w świetnych humorach przyszli, by wspólnie potańczyć, śmiać się i miło spędzić popołudnie. Organizatorzy zadbali o zachęcającą do pląsów muzykę oraz różne atrakcje. Wspaniale spisał się nasz pan Jacek w roli DJ-a, puszczając lambadę, chocolate czy makarenę. Wszyscy z ochotą podpisywali się i pozowali do zdjęć w wielkim walentynkowym sercu, które udekorowało szkolny hol. Królową balu została Pola z 5c, a królem – Jakub również z 5c. Kto był na pewno świetnie będzie wspominał, a kto nie – niech żałuje.

Bal Karnawałowy 2019
13-02-2019

Bal karnawałowy dla najmłodszych od lat organizowany jest bardzo hucznie i z przytupem. Podczas tegorocznej zabawy miało miejsce niezwykłe wydarzenie. - Kapitan statku Rio Line czyli pan Sebastian wraz z marynarzem panią Elżbietą zaprosili dzieci na karnawałowy rejs statkiem. Dużo się działo na morskich falach. Było wiele atrakcji, różnych zabaw, a wszystko przy świetnej muzyce. Wszystkie dzieci miały piękne przebrania i doskonale się bawiły. Na koniec nie mogło zabraknąć słodkiego poczęstunku.

 

Ulotka dla uczniów klas 8 i ich rodziców
11-02-2019

Na prośbę Małopolskiego Kuratora Oświaty zamieszczamy ulotkę dot.:

- Nowego Systemu Edukacji,
- Kształcenia w liceach, technikach i szkołach branżowych,
- Jak będzie wyglądać rekrutacja,
- Kryteriów rekrutacji.
Zachęcamy do pobrania ulotki TUTAJ.

Dzień Babci i Dziadka 2019
08-02-2019

W klasach 2a i 1a odbyły się uroczystości z okazji Dnia Babci i Dziadka. Zaproszeni goście licznie zjawili się, by wziąć udział w obchodach tego święta. Dzieci zaprezentowały program artystyczny: wiersze, piosenki a drugoklasiści wcielili się w rolę aktorów w przedstawieniu „Śpiąca królewna”. Następnie dzieci wręczyły własnoręcznie wykonane prezenty dla swoich ukochanych Babć i Dziadków . Wszyscy z dumą patrzyli na wnuczęta, które włożyły wiele wysiłku w to, aby jak najlepiej wyrazić swoją miłość i szacunek. Gościom towarzyszyły radość, uśmiech oraz łzy wzruszenia. Następnie dzieci wraz z Babciami oraz Dziadkami zostali zaproszeni na przygotowany z tej okazji słodki poczęstunek.

Dzień Bezpiecznego Internetu 2019
07-02-2019

Dzień Bezpiecznego Internetu (DBI) obchodzony jest z koncepcji Komisji Europejskiej od 2004 roku w całej Europie i ma na celu inicjowanie i promowanie działań na rzecz bezpiecznego dostępu dzieci i młodzieży do zasobów internetowych.
W naszej szkole również przyłączyliśmy się do tej akcji. W ramach działań dotyczących bezpieczeństwa uczniów w Internecie przeprowadzone zostały zajęcia z policjantem dla klas VII i VIII. Panowie przedstawili naszym uczniom możliwe zagrożenia występujące podczas korzystania z komputera i Internetu. W klasach I-VI na lekcjach informatyki również przeprowadzone zostały zajęcia poświęcone tematyce zagrożeń w sieci i zasad bezpiecznego korzystania z Internetu. Na korytarzu szkolnym zamieszczona została gazetka na tematy związane z bezpieczeństwem w sieci.
Mamy nadzieję, że akcja poprawi bezpieczeństwo naszych uczniów w sieci i będą oni w realnym życiu przestrzegali poznanych zasad.

ul. Śniadeckiego 26, 32-602 Oświęcim
tel. 33-84-22-124 fax: 338422124
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.