Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 4 im. Stanisława Wyspiańskiego w Oświęcimiu

ul. Śniadeckiego 26, 32-602 Oświęcim tel. 33-84-22-124 fax: 338422124 e-mail: sp4_oswiecim@poczta.onet.pl

bip small


dolacz-do-nas-na-facebooku
fakty4-na-facebooku

sti lewy baner

Informacja dot. podręczników na rok szkolny 2018/2019
08-08-2018

Szanowni Państwo.

Poniżej zamieszczamy wykaz podręczników do religii. Katechizmy, a w przypadku klas III, również karty pracy do religii, kupują rodzice. Pozostałe książki i ćwiczenia uczniowie otrzymają w szkole.

katechizmy

Mini piknik w 3d
21-06-2018

Ostatnia lekcja w tym roku szkolnym w klasie 3d miała wyjątkowy charakter. Uczniowie wspólnie zorganizowali sobie piknik. Przynieśli swoje planszówki i książki, koce i domowe pyszności. Panie upiekły smaczne babeczki. Była to świetna okazja do wymiany zdań na temat ulubionych gier, lektur oraz wakacyjnych planów.  zobacz

Zakończenie roku szkolnego 2017/2018
18-06-2018

Zakończenie roku szkolnego 22.06.:

kl. 1-3 godz. 755

kl. 4-7 godz. 1000

Biblioteka w pudełku
15-06-2018

W ciągu drugiego okresu cztery klasy - kl. 1a, 2b, 3c i 3d, wzięły udział w akcji Biblioteka w pudełku. Jej organizatorem była Miejska Biblioteka Publiczna. W jej ramach klasy te otrzymały pudełka z nowościami czytelniczymi dla dzieci. Funkcjonowały ono jako klasowe biblioteczki. Koordynatorami akcji byli nauczyciele wychowawcy, którzy udostępniali i odbierali książki dzieciom, zachęcali do ich czytania oraz systematycznego korzystania z biblioteczki. Uczniowie byli zainteresowani tą akcją, chętnie wypożyczali tytuły polecane przez rówieśników, rysowali bohaterów oraz dekorowali nimi pudełko-biblioteczkę. Dzięki tej akcji wzrosło zainteresowanie dzieci książkami współczesnych polskich autorów, dzieci rozwijały takie cechy jak terminowość, sumienność, staranność i odpowiedzialność na powierzone mienie. Wypożyczenia z klasowych biblioteczek zostały doliczone uczniom do statystyki biblioteki szkolnej.

W Bazie Lotnictwa transportowego
12-06-2018

12 czerwca klasa 3d udała się na wycieczkę do 8. Bazy Lotnictwa Transportowego. W ramach wycieczki uczniowie mieli okazję poznać pracę pilota samolotu transportowego, żołnierza oraz strażaka. Dzięki prezentacji multimedialnej dowiedzieli się jakie samoloty będą mieli okazję zobaczyć podczas zwiedzania oraz jakie funkcje pełni każdy z nich. Przewodnik przybliżył uczniom postać patrona 8. Bazy Lotniczej, którym jest płk. pil. Stanisław Jakub Skarżyński. Uczniowie zwiedzili salę muzealną poświęconą historii lotniska oraz patronowi. Zwiedzili hangar, przyglądali się pracy mechaników samolotowych. Mieli okazję zasiąść za sterami niejednego transportowca. Wycieczka zakończyła się wizytą w lotniskowej straży pożarnej. Tam uczniowie uczestniczyli w próbnym alarmie przeciwgaśniczym. Każdy mógł poczuć się strażakiem i spróbować swoich sił m.in. w gaszeniu pożaru. Panowie Strażacy zademonstrowali uczniom ciężki lotniskowy samochód ratowniczo - gaśniczy - "Pantera". Pokaz zrobił na uczniach ogromne wrażenie. zobacz

ul. Śniadeckiego 26, 32-602 Oświęcim
tel. 33-84-22-124 fax: 338422124
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym.iany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem