Szkoła Podstawowa z Oddziałami Integracyjnymi Nr 4 im. Stanisława Wyspiańskiego w Oświęcimiu

ul. Śniadeckiego 26, 32-602 Oświęcim tel. 33-84-22-124 fax: 338422124 e-mail: sp4_oswiecim@poczta.onet.pl

bip small


dolacz-do-nas-na-facebooku
fakty4-na-facebooku

sti lewy baner

Kandydaci do Młodzieżowej Rady Miasta
10-10-2018

Uczniowie, którzy mają zamiar kandydować do Młodzieżowej Rady Miasta powinni się zapoznać z uchwałą nr L/984/18 Rady Miasta Oświęcim z dnia 27 czerwca 2018r. zobacz

Światowy Dzień Zwierząt 2018
04-10-2018

Światowy Dzień Zwierząt (ang. World Animal Day) – to święto obchodzone corocznie 4 października, w dzień wspominania w Kościele powszechnym św. Franciszka z Asyżu-patrona zwierząt, ekologów i ekologii. W naszej szkole, w tym dniu, klasa VIIIb zorganizowała kiermasz charytatywny, z którego dochód został przeznaczony na potrzeby zwierząt ze schroniska OTOZ Animals w Oświęcimiu. Oprócz tego, prowadzona była zbiórka rzeczy potrzebnych zwierzakom ze schroniska. Zakończeniem akcji będzie dyskoteka, która odbędzie się 11 października. Dochód z niej zasili wcześniejszą zbiórkę. Już teraz bardzo dziękujemy wszystkim darczyńcom, którzy bardzo wsparli akcję i jak zwykle wykazali się niezwykłą hojnością, przynosząc niezliczoną ilość karmy, środków czystości, preparatów do pielęgnacji zwierząt, zabawek dla zwierząt,

Nadmieniamy, że do akcji włączyli się, oprócz uczniów, wszyscy członkowie naszej szkoły na czele z Dyrekcją, nauczycielami i pracownikami szkoły.

WIELKIE DZIĘKI !!!

Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia
25-09-2018

logo plNasza szkoła uczestniczy w akcji VIII Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia organizowanej w dniu 28 września 2018 r. pod hasłem:
"Młodsi sprawdzają, czy starsi tabliczkę mnożenia znają!"
Akcja ma na celu zachęcić wszystkich do przypomnienia sobie tabliczki mnożenia. Uczniowie, którzy w trakcie wakacji zdążyli zapomnieć tabliczkę mnożenia, mają okazję nadrobić te zaległości. Dorośli mogą popisać się przed dziećmi doskonałą znajomością trudnych przypadków mnożenia.

Udział w happeningu "Bezpieczna droga do szkoły".
24-09-2018

Po raz kolejny członkowie naszej szkolnej grupy teatralnej pod opieką Pani Janusz mieli okazję wykazać się niezwykłymi zdolnościami kreowania przedstawianych postaci. Tym razem dziewczynki wcieliły się w postacie poszkodowanych w wypadku komunikacyjnym dzieci. Dziewczynki zostały bardzo realistycznie ucharakteryzowane przez odpowiedzialne za akcję panie oraz rodziców. Wychodząc ze szkoły w takim stanie wzbudzały niemałe zainteresowanie innych uczniów oraz ich rodziców oferujących im swoją pomoc. Oczywiście cierpliwie tłumaczyliśmy, że charakteryzacja powstała na potrzeby happeningu, a nasza szkoła jest najbezpieczniejszym z miejsc :)

Czytaj więcej...

Akcja "Podręczniki 2018"
18-09-2018

W tym roku szkolnym uczniowie wszystkich klas kolejny raz otrzymali bezpłatnie zestawy podręczników oraz ćwiczeń. Zgodnie z Regulaminem podręczniki nie są własnością dzieci, lecz szkoły i zostały im wypożyczone ze szkolnej biblioteki. Przypominamy uczniom, że wszystkie książki należy oprawić i dbać o nie przez cały rok szkolny, gdyż będą one służyć młodszym kolegom w kolejnych latach. W tym roku szkolnym całkowicie nowe podręczniki otrzymali uczniowie klas 2, 5 i 8, dla których przyjętych zostało prawie 2,5 tys. nowych książek. W sumie biblioteka szkolna wypożyczyła uczniom 5,5 tys. podręczników. zobacz

Europejski Dzień Przywracania Czynności Serca
17-09-2018

Rekord116 października 2018r. w naszej szkole obchodzić będziemy Europejski Dzień Przywracania Czynności Serca. Z tej okazji zorganizowana zostanie ogólnopolska akcja pobijania rekordu w jednoczesnym prowadzeniu resuscytacji krążeniowo – oddechowej przez jak największą ilość osób. Celem akcji jest wspólne promowanie w całej Polsce nauki pierwszej pomocy.

Bicie rekordu odbędzie się w szkole, na sali gimnastycznej od godziny 12:00 do godziny 12:30.

Prosimy o wyrażenie zgody na udział Państwa dziecka w akcji.

Informacja o akcji

Zgoda na udział dziecka

ul. Śniadeckiego 26, 32-602 Oświęcim
tel. 33-84-22-124 fax: 338422124
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Używamy cookies i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, reklamy, statystyk. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w Twoim urządzeniu końcowym.iany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem